Ashley Tisdale Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ashley Tisdale Fan Club

En İyi En İçerikli Ashley Tisdale Sitesi!!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ash ve Nessa Yine Küsmüşler

4 posters
YazarMesaj
SweetAshley
Moderatör
Moderatör
SweetAshley

Ash ve Nessa Yine Küsmüşler Empty
MesajKonu: Ash ve Nessa Yine Küsmüşler   Ash ve Nessa Yine Küsmüşler Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 10:48 am

Venessa Hudgens ve Ashley barışmışlar ama 4 Temmuz 2008'de yine küsmüşler.Venessa şu açıklamayı getirmiş:'ne güzel oturuyorduk sesimi beğeniyorum dedi.bende havalara girme dedim.Ashley'se ben havaya girmiyorum dedi.Giriyorsun dedim işde giriyorsun girmiyorsun derken kavga çıktı.Seni kırmamak için söylüyordum ama sesin berbat dedim.
Ben sesimi beğeniyorum seni ilgilendirmez dedi.Zaten senle kimse ilgilenmez dedim ve oradan çıktım.Zaten o başlattı Ben en azından kavgayı durdurdum oradan çıktım yoksa o yeteneksiz kavgayı sürdürecekti.' demiş
Ashley ise şu açıklamayı getirmiş:'ben sadece sesimi beğeniyorum dedim.O ise havalara girme diyerek kavga çıkarttı.Ayrıca seni kırmamak için söylüyordum ama sesin berbat dedi ben kötü bi laf söylemedim sadece ben sesimi beğeniyorum seni ilgilendirmez dedim.Zaten senle kimse ilgilenmez dedi ve gitti.Kavga arıyor herelde.Zaten hep böyle yapıyor.Herkese tepki gösteriyor.Yoksa bende onla tartışmayı istemezdim diye konuşmuş
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Ash ve Nessa Yine Küsmüşler   Ash ve Nessa Yine Küsmüşler Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 10:50 am

nessadan soğumaya başladım burada ashley haklı saol
http://ashleytisdalefan.benimforum.org
SweetAshley
Moderatör
Moderatör
SweetAshley

MesajKonu: Geri: Ash ve Nessa Yine Küsmüşler   Ash ve Nessa Yine Küsmüşler Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 11:15 am

Bence de ash haklı nessa yı da seviorum ama böyle yaparsa .... Sad
Caddy!
Moderatör
Moderatör
Caddy!

Ashley\'i Sewiyo musun? : çooooqqq

MesajKonu: Geri: Ash ve Nessa Yine Küsmüşler   Ash ve Nessa Yine Küsmüşler Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 6:46 pm

yha ben analamdım kızın adı venessa değil ki bu siteyi biliyorum oradaki haberlerde hep venessa yazıyor..Yine de sğl cnm
http://hsmcilginlari.3forum.biz
ashley00
Admin
Admin
ashley00

Ashley\'i Sewiyo musun? : Evet

MesajKonu: Geri: Ash ve Nessa Yine Küsmüşler   Ash ve Nessa Yine Küsmüşler Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 10:35 am

bencede ashley haklı saol cnm

Ash ve Nessa Yine Küsmüşler
1 sayfadaki 1 sayfası