Ashley Tisdale Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ashley Tisdale Fan Club

En İyi En İçerikli Ashley Tisdale Sitesi!!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

AshLey BiLgiLeR [Go GiRL]

+4
ashley00
SweetAshley
Admin
PeLiN_AsHlEy
8 posters
YazarMesaj
PeLiN_AsHlEy
Moderatör
Moderatör
PeLiN_AsHlEy

AshLey BiLgiLeR [Go GiRL] Empty
MesajKonu: AshLey BiLgiLeR [Go GiRL]   AshLey BiLgiLeR [Go GiRL] Icon_minitimePerş. Tem. 03, 2008 1:22 pm

1- Onun İçin Komik GöRnmek Hiç DeRt DeğiL!BiR KeResnde BiR RekLam FiLminde RoL ALan Ash, Dev BiR PoRtakaL KıLığına GiRmiş!

2-O,Kazanmak İçin YaRatıLmış!Aynı Anda İki ŞaRkısıyLa BiRden BiLLboaRd Hot 100 Listesine GiRen AshLey,Bunu BaşaRan İLk Bayan ŞaRkıcı!

3-O,Kendi OLmaktan KoRkmuyoR.''Annem Bana Müthiş BiR Özgüven AşıLamış.AsLa Kendinden Yada YaptıkLaRından Utanan BiRi OLmadım,'' DiyoR Ash.!

4-Bu KadaR Çok İnsan TaRafından Tanınmak Ash'i Çok ŞaşıRtıyoRmuş.''Bu Bazen Utanmama YoL AçıyoR...ÖzeLLikLede Makyajsız OLduğumda!''DiyoR GüzeL YıLdız GüLeRek.

5-O,YanLış AnLaşıLmanın nasıL BiRşey OLduğunu Çok İyi BiLiyoR.OkuL YıLLaRında Utangaç BiR Kızmış Ve BazıLaRı Onun Kendini Beğenmiş OLduğunu DüşünüyoRmuş!Bu DuRum AshLey'in Kabuğunu KıRıp GeRçek KişiLiğini GösteRmesine Dek SüRmüş.

6-Ash,AiLe KavRamına Büyük Önem VeRiyoR.Büyükannesinin ARmağanı OLan KoLyeden AsLa Vazgeçmeyeceğini SöyLeyen YetenekLi Oyuncu,En Büyük MoRaL Kaynağınında Babası OLduğunu SöyLüyoR!

7-Annesi Ve En Sevdiği PeLus Hayvanı OLmadan Uçağa Binmekten Hiç HoşLanmıyoRmuş.

8-İhmaLkaRLık Ve DüşüncesizLik Onu En SiniRLendiRen ŞeyLeR...Bitmiş TuvaLet Kağıdının DeğiştiRiLmemesi,GeRçekten SiniRLeRini BozuyoR!

9-Onunda HataLaRı VaR!PLan Yapmanın BiR ŞekiLde Kendine UğuRsuzLuk GetiRdiğini Ve SözLeRini Tutamadığını SöyLeyen AshLey,Bu Yüzden YıLbaşı ORganizasyonLaRı DüzenLemekten Vazgeçtiğini SöyLüyoR.

10-AshLey'in BiLe Kendini HeR Zaman BöyLe Göz KamaştıRıcı Ve Muhteşem Hissetmediğini BiLiyoR Muydun? ''Eskiden Aynaya Bakmaktan NefRet EdeRdim,'' Diye İtiRaf EdiyoR GüzeL YıLdız. ''Büyüdükçe KendimLe BaRıştım Ve GöRünüşümden Memnun OLmayı ÖğRendim.''

ALINTIDIR... YORUMLAR
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: AshLey BiLgiLeR [Go GiRL]   AshLey BiLgiLeR [Go GiRL] Icon_minitimePerş. Tem. 03, 2008 1:25 pm

saol cnm
http://ashleytisdalefan.benimforum.org
PeLiN_AsHlEy
Moderatör
Moderatör
PeLiN_AsHlEy

MesajKonu: Geri: AshLey BiLgiLeR [Go GiRL]   AshLey BiLgiLeR [Go GiRL] Icon_minitimePerş. Tem. 03, 2008 1:33 pm

bişey değil
SweetAshley
Moderatör
Moderatör
SweetAshley

MesajKonu: Geri: AshLey BiLgiLeR [Go GiRL]   AshLey BiLgiLeR [Go GiRL] Icon_minitimePerş. Tem. 03, 2008 5:30 pm

Admin demiş ki:
saol cnm
Smile
ashley00
Admin
Admin
ashley00

Ashley\'i Sewiyo musun? : Evet

MesajKonu: Geri: AshLey BiLgiLeR [Go GiRL]   AshLey BiLgiLeR [Go GiRL] Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 11:01 am

saol cnm
PeLiN_AsHlEy
Moderatör
Moderatör
PeLiN_AsHlEy

MesajKonu: Geri: AshLey BiLgiLeR [Go GiRL]   AshLey BiLgiLeR [Go GiRL] Icon_minitimeC.tesi Tem. 05, 2008 8:48 am

bişeydeğil
Ashley.Kolik.Melike
Foruma Alışan Ash'ci
Ashley.Kolik.Melike

MesajKonu: Geri: AshLey BiLgiLeR [Go GiRL]   AshLey BiLgiLeR [Go GiRL] Icon_minitimeC.tesi Tem. 05, 2008 10:29 am

saol Yarencim

msj düzeltildi
http://hannahvehsmfan.turkforumpro.com
ashley'MM
Yeni Üye
Yeni Üye
ashley'MM

Ashley\'i Sewiyo musun? : ÇOOOOOOOOOOOOOOOK

MesajKonu: Geri: AshLey BiLgiLeR [Go GiRL]   AshLey BiLgiLeR [Go GiRL] Icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 7:59 pm

saol =)
_S!mG€_
Yeni Üye
Yeni Üye
_S!mG€_

Ashley\'i Sewiyo musun? : ewt ÇOKKKKKKK SEWİYORUM !!!!

MesajKonu: Geri: AshLey BiLgiLeR [Go GiRL]   AshLey BiLgiLeR [Go GiRL] Icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 8:30 am

saol Smile
güzeLLik
Yeni Üye
Yeni Üye

Ashley\'i Sewiyo musun? : Evet hemde çok bayılıyorum

MesajKonu: Geri: AshLey BiLgiLeR [Go GiRL]   AshLey BiLgiLeR [Go GiRL] Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 6:34 pm

saoL

AshLey BiLgiLeR [Go GiRL]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ashley-Over It